Skip to content

Ettevõttest

Projekteerimise peatöövõtt koos arhitektuurse ja konstruktiivse osaga on meie pärusmaa, kus leiame kliendile kõige sobivama lahenduse. Meie missioon on luua inimeste jaoks paremat elukeskkonda: rakendame nutikaid ja silmapaistvaid lahendusi tulevaste hoonete kujundamisel.

Projekteerimine nõuab kogemusi, täpsust ning teotahet. Oleme oma meeskonna kokku liitnud just neid põhimõtteid silmas pidades. Suurte kogemustega spetsialistid on Projektibüroo raudvara, kes panevad paika tööde põhisuunad ning teostavad ranget kvaliteedikontrolli. Nende ekspertide käe all kasvavad noored suure teotahtega insenerid, kelle lennukad ideed aitavad üheks liita traditsioonilised lahendused ning innovaatilised ideed. Just kogenud tegijate asjatundlikkus, täpsus ja organiseeritus ning uue põlvkonna initsiatiivikus ja loovus moodustavad ettevõtte põhiväärtused. 

Projektibüroo töötajad on alati kursis valdkonda puudutavate viimaste õigusaktide ning regulatsioonidega. Ettevõttele väljastatud kvaliteedisertifikaatidega saad tutvuda siin.

cert1 cert2

 

Projektibüroo lugu saab alguse 2018. aasta 9. veebruaril, kui kahe töötajaga alustasime kasutuslubade taotlemisega. Peagi lisandusid projektijuhid ja BIM-koordineerijad, esimesed arhitektid ja lisaks kasutuslubade dokumentatsioonile hakkasime tegelema ka ise projekteerimisega. Kasvasime nii inimeste kui ettevõttena, peagi olid juba eraldi arhitektuuri ja kasutuslubade osakonnad, lisandusid konstruktorid ja nüüd ka eriosad. Kolme aastaga sai kahest töötajast 32 ning uusi ametikohti on lisandumas veelgi. Projektibüroost on saanud üks Eesti suurimaid peaprojekteerimise ettevõtteid, aga pideva areng ja töö veel parema kvaliteedi nimel käib alati.

ettevõttest

Teeme oma kolleegidega palju toredat ka peale tööpäevade lõppu. Aktiivsete inimestena meeldib meile liikumine, nii et palju on ühiselt sportimist: Suvel on saanud iganädalastel Stamina Tervisejooksu etappidel jooksmas-jalutamas käia, külmemal poolaastal esmaspäeviti saab halllis varbad liivas võrkpalli mängida. Pulsi hoiame kiirema aga ka muul ajal, näiteks ühiselt purjetamas, golfi või paintballi mängimas käies. Ja kui me parasjagu ei liigu, teeme ühiselt süüa või korraldame lauamänguõhtuid.

Loe meist rohkem PROJEKTIBÜROO KARJÄÄRILEHELT!

Meie inimesed

Meie inimesed:

Projektibüroo jaguneb küll mitmeks osakonnaks aga esmajärjekorras oleme üks meeskond.